Wydrukuj tę stronę

Oaza Młodzieżowa

Spotkania: w każdy piątek o godz. 19.15, w sali na pierwszym piętrze starego domu zakonnego.

Moderator: Ks. Franciszek Sikora MS

Jeżeli szukasz fajnej grupy znajomych i przyjaciół żyjących wartościami chrześcijańskimi to poznasz ich tutaj. Jeżeli chcesz czegoś więcej od życia – czegoś duchowego, to znajdziesz to tutaj. Jeśli chcesz nawiązać osobistą, bliską relację z Bogiem to możesz to znaleźć tutaj.

Oaza to popularna nazwa Ruchu Światło-Życie założonego przez sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Formacja dzieli się na rekolekcje wakacyjne i cotygodniowe spotkania w parafiach.

Oaza jest miejscem dla osób od klasy 7, włączając w to młodzież ze szkół średnich i tę starszą.

Jak wygląda nasze spotkanie? Spotykamy się w każdy piątek o 19:15, w salce na pierwszym piętrze starego domu zakonnego Księży Misjonarzy Saletynów przy ul. Dąbrowskiego 71 w Rzeszowie. Oprócz integracji całej wspólnoty, mamy spotkania w małych grupach, klimatyczne czuwanie modlitewne, a poza tym każdy może wypić herbatę, kawę zjeść jakieś ciastko, pogadać ze znajomymi czy poznać nowych. Chętne osoby mogą przyjść również na Mszę Świętą w naszym kościele o 18:30, tuż przed oazą. Spotkania kończymy planowo ok godz. 21, ale niektórzy lubią sobie jeszcze zostać i pogadać.

Zapraszamy na naszą oazową stronę internetową: https://oazarzeszow.wordpress.com/  oraz na nasz funpage, gdzie pojawiają się informacje o aktualnych wydarzeniach nie tylko z życia naszej wspólnoty, ale także diecezji: https://www.facebook.com/oaza.rzeszow/