Msze Święte

 

book

Dla Maturzystów

matura rekol

Nowy numer Posłańca

poslaniec

facebookms

XXVII Saletyńskie Spotkanie Młodych

 

 debowiec 2014

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 189 gości 
Córki Miłości Miłosiernej

We wtorek (27.11.2012 r.) gościliśmy w naszej parafii Siostry

ze Wspólnoty Córek Miłości Miłosiernej z Madrytu.


  Siostry prowadziły Ćwiczenia Duchowe w domu rekolekcyjnym w Orzechówce a po ich zakończeniu spotkały się z gronem Przyjaciół na wspólnej Eucharystii, w naszej kaplicy domowej. Eucharystii przewodniczył ks. Stanisław Kowalski MS – proboszcz z Gdańska - Sobieszewa, a słowo wygłosił duchowy opiekun Wspólnoty ks. Kiko.

  Wspólnota jest znana w naszej parafii, prowadziła m.in. Rekolekcje Wielkopostne dla studentów w marcu 2010 r., gościła także u nas w 2011 r.  Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim prowadzenie ćwiczeń duchowych, towarzyszenie i kierownictwo duchowe – siostry pomagają innym rozpoznawać wolę Bożą i dochodzić do świętości. Pracują z młodzieżą, przygotowują do sakramentów, prowadzą grupy, posługują śpiewem i na wiele innych sposobów, w zależności od potrzeby chwili.

 


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, przeczytaj POLITYKĘ COOKIE.

Zaakceptuj politykę cookie.

Polityka Cookie=