Msze Święte

 

Msza sw

Nowy numer Posłańca

poslaniec

Rok Życia Konsekrowanego

  

 

RZK logo PL NET

 

 

Odwiedzający

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

zmiana godz mszy nd

Przekaż 1% podatku

 1

Misjonarze Matki Bożej z La Salette

 

 Baner logo lasaletteinfo

 

 

 

Saletyni.pl

 

facebookms

Córki Miłości Miłosiernej

We wtorek (27.11.2012 r.) gościliśmy w naszej parafii Siostry

ze Wspólnoty Córek Miłości Miłosiernej z Madrytu.


  Siostry prowadziły Ćwiczenia Duchowe w domu rekolekcyjnym w Orzechówce a po ich zakończeniu spotkały się z gronem Przyjaciół na wspólnej Eucharystii, w naszej kaplicy domowej. Eucharystii przewodniczył ks. Stanisław Kowalski MS – proboszcz z Gdańska - Sobieszewa, a słowo wygłosił duchowy opiekun Wspólnoty ks. Kiko.

  Wspólnota jest znana w naszej parafii, prowadziła m.in. Rekolekcje Wielkopostne dla studentów w marcu 2010 r., gościła także u nas w 2011 r.  Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim prowadzenie ćwiczeń duchowych, towarzyszenie i kierownictwo duchowe – siostry pomagają innym rozpoznawać wolę Bożą i dochodzić do świętości. Pracują z młodzieżą, przygotowują do sakramentów, prowadzą grupy, posługują śpiewem i na wiele innych sposobów, w zależności od potrzeby chwili.

 


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, przeczytaj POLITYKĘ COOKIE.

Zaakceptuj politykę cookie.

Polityka Cookie=